O koncertě HIM, ale úplně jinak.

15. března 2008 v 16:44 | X
Ctěla bych vám také napsat něco ke koncertu HIM. Vezmu to, ale z jiného hlediska než holky. Normální report je na mém druhém blogu, je tam i odkaz na fotky, je to TADY.
Chci napsat o holkách. O tom jak jsme se viděli, jak to na mě působilo. Už to, že to dávám do rubriky srazy, tomu něco napovídá. Takže...
K Lucerně jsem přišla něco málo před čtvrtou. Už předtím jsem si volala s Míšou, kolik je tam lidí a pak kde už jsem. Když jsem tam vešla a viděla jsem ty lidi vůbec jsem nemohla rozpoznat kde asi je vchod u kterýho holky stojí. Těkala jsem pohledem po všech těch ''černejch lidech'' až pak jsem spatřila Míšu jak mi mává. Okamžitě jsem se k ní vydala. Následovalo veliké objímání. Prostě chápete, viděla jsem někoho s kým si píšu dva roky, koho beru jako tu nejlepší osobu na světe!! Hned pak jsem se vrhla i na gree. Tu už jsem sice jednou viděla, ale teď to bylo zase po dlouhé době. Byla jsem ráda, že tam holky mám. Byla tam i Kváťa. Tu sice moc neznám, ale zdála se fájn :)
Povídali jsem si snad o všem. Hrozně rychle mi to, ale uteklo. Dav začal houstnout a my s Míšou sme se dostali před gree, takže jsem k ní většinou byla otočená zády a moc sme si nepovídali :'( to mě štvě. Když potom pouštěli tak jsme se chytli, ale stejně sme se za chvíli museli pustiti. Já Míšy a gree mě páč to nešlo...Míša na mě počkala a pak sme se chytli za ruce a už sme beželi do haly. Na schodech se k nám připojila gree a kvatka. Stáli sme asi v 3. řadě...
Dav se ale rlůzně hejbal a my se oddělili Míša s Kvatkou stáli ve druhé řadě pod Lindem a já tak ve 4. skroo pod Villem a gree kousíček za mnou;).
Během koncertu jsem spíš komunikovala s gree, protože byla blíž, ale s Míšou sme si vyměňovali nadšené pohledy. Když všechno skončilo, gree ani Kváťa tam nebyly. Prý jim bylo špatně a tak odešly...My s Míšou sme si ještě chvíli povídali, ale pak jsem se zasekla u plakátů, že si ho koupím a Míša, že půjde nahoru a počkáme na sebe pod koněm...Když jsem tam ,ale došla nikde nikdo. Volala jsem jim, a oni prý už bohužel museli jet. Škoda...sice sme se nerozloučili, ale i tak to bylo mco fájn :)
Wex ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | 15. března 2008 v 17:09 | Reagovat

áááááá <333 :-*

2 greenei greenei | Web | 15. března 2008 v 19:41 | Reagovat

příště to napravíme;)rozohdn+ sme se neviděli naposled  a abych řekla pravdu sem víc nadšená z toho že sem vás viděla než z HIM:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.