♥Anglie♥

21. července 2008 v 16:53 | W ♥
Tak jsem se dokopala o tom napsat. Prot ty co OPRAVDU chtějí číst moje kecy o Angliie klik na CELÝ ČLÁNEK

Fotky ↑
Takže...Jela jsem tam s mámou a jejíma kolegama z práce (ten zájezd byl pořádán od mámy z práce). Jeli sme přes noc takže to celkem uteklo. Tam i zpět sme jeli euro tunelem. To stojí za zmínku...Vjedete do takovýho vlaku kde vás zavřou i s autobusem jako do konzervy a pak buď sedíte v buse nebo stojíte venku kde mate cca 2 metry čtvereční místa a jedete (ne opravdu nevidítě moře nebo rybybiggrin-1.gif image by Salisko jedete asi 40m POD hladinou moře).
Hned od prvního dne sme jezdili po památkách, takže jsem za svůj pobyt viděla: Cambridge (univerzity a koleje...jako bradavice skorobiggrin-1.gif image by Salisko), Londýn- london eye, Tover, Tover bridge, Big Ben, Westminster, Buckingham, tam kde bydlela Diana a kde teď bydlí Harry a Will, nějaké parky a zahrady, Temži, přístav, moderní čtvrť Docklands, nákupní ulici Oxford Street, Trafalgar a Picadili squares, různé pomníky a kostely a baziliky a jinak významné budovy. Prostě toho bylo HODNĚ moc.
Fotila jsem skoro každou kravinu (viz. fotky výše) a nestíhala jsem čumět. Je to tam (jak řekla máma:D) ''úplně jinej svět'' a měla pravdu. Tam si připadáte jako úplně na jinej planetě. Nikdo neřeší co máte na sobě. Lidi se oblíkaj tak stylově, že kdyby ste na narvanej Václavák dali jednoho Anglána tak ho zaručeně poznáteyes.gif image by Salisko. Všichni sou milí a zdají se i přátelští. Hradní stráže (tak 20ti letí kluci) jsou šukézní a překvapivě se i občas usmějou. Mají tam VŠECHNO na co si vzpomenete. Chcete kafe Starbucks? Proč ne v jednej ulici narazíte až na 3! kavárny. Chcete si koupit conversky? Žádnej problém skoro v každým obchodu s botama je mají. I obyčejnej supermarket Mrks & Spencer je něco luxusního a co potom ty obchody na Oxford street? Nelze popsat...
Když jsem byla v Anglii poprvé tak jsem to tolik neprožívala, asi je to hlavně tím, že jsem byla v Londýně jen jeden den a tady jsem na to měla dny 4. Rozhodně bych tam chtěla bydlet, nebo tamjet třeba jen jako au-pair nebo tak něco...Je to tam úžasný no.
Nemám nějaké extra zážitky...teda mám, ale ty by vás nezajímaly. Prostě jsem si to tam užila a těším se, že si tam zase někdy zajedu. Konec šmitec...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.